Merhaba Yaşam Oyuncusu

Hayat Sinemasının ve Eleştirinin Özgürleştiği Ortama Hoşgeldin

HAYATTA YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANIR (Gladiator-Maximus)

TUTKUMUZ

Sonsuza Dek Özgürlük!
Bu maskenin altında bir yüz var... Ancak benim değil. Ne altındaki kaslardan daha "ben"dir o yüz... Ne de altındaki kemiklerden. Bu maskenin altında etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez! Devamı

‘Beni Böyle Sev’ ilgiye ve ödüle doymuyor!

Devamı...13 Ara

Aynur Aydın, Rihanna’ya rakip

Aynur Aydın Danimarka müzik listelerinde 23 numaraya yerleşti

Geçtiğimiz yıl çıkardığı ’12 Çeşit La La’ adlı albümüyle dikkat çeken Aynur Aydın, Avrupa’da da müzik listelerine girdi.  Aynur Aydın, dünyaca ünlü yıldızların yarıştığı Danimarka’nın güvenilir müzik listesi  ChartBase Top 100 listesinde sıralamada rakiplerini geride bırakarak “Ayrılık Mevsimi” şarkısı ile 23′üncü sıraya yerleşti.

ChartBase Top 100 listelerine geçen hafta “Ayrılık Mevsimi” şarkısı ile 67′inci sıradan girdiği andan itibaren yükleşini devam ettiren Aynur Aydın bu hafta da 23. sıraya yerleşerek , Maroon 5 ve Chris Brown gibi dünyaca ünlü isimleri de geçti. Listenin üst sıralarında ise Adele, Rihanna, Mariah Carey, Christina Aguilera ve Muse yer alıyor.

Sesi, yorumu ve kaliteli pop müzik anlayışıyla beğeni toplayan Aynur Aydin bu başarısıyla, Türklerin popüler müzik arenasında dünyaya açılan kapısı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Yorum Yapın